07.07.2005 :: 23:23
Powiem szczerze. Nadal jest dla mnie wielką zagadką pojęcie i zdefiniowanie tak trudnego słowa jakim jest "miłość".Mam tylko nadzieje, ze kiedys sie przekonam na własnej skórze co to tak naprawde oznacza, jakie jest to uczucie i czy to jest rzeczywiście jedna z wazniejszych rzeczy w życiu.Oczywiście chciałabym, żeby to nastapiło jak najwcześniej. Ale jest też wiele tez, że miłość wieku 15,16,17 (itd) lat nie istnieje.Że jest to tak naprawde tylko zauroczenie.I teraz komu wierzyć? Bo w grunie rzeczy można stwierdzić że prawdziwa miłośc wogole nie istnieje...Wystarczy to tylko głębiej przemysleć i spojrzeć z różnych stron...Tej pesymistycznej, realistycznej i tej najtrudniejszesz ze wszystkich realistycznej... Miłość... tak wiele znaczy Miłość... pięknie tłumaczy Miłość... miłości szuka Miłość... do serca puka Miłość... tylko we dwoje Miłość... wspomnienie moje Nauczycielki to najlepsze laski bo maja klase, potrafia pieprzyc przez 45 min bez przerwy a co 3 min stawiaja pale i maja tylko 2 okresy w roku. Wysli te wiadomosc 10 osobom bo inaczej we wtorek dostaniesz 3 jedynki