misiaczek - komentarze


Powiem szczerze. Nadal jest dla mnie wielką zagadką pojęcie i zdefiniowanie tak trudnego słowa jakim jest "miłość".Mam tylko nadzieje, ze kiedys sie przekonam na własnej skórze co to tak naprawde oznacza, jakie jest to uczucie i czy to jest rzeczywiście jedna z wazniejszych rzeczy w życiu.Oczywiście chciałabym, żeby to nastapiło jak najwcześniej. Ale jest też wiele tez, że miłość wieku 15,16,17 (itd) lat nie istnieje.Że jest to tak naprawde tylko zauroczenie.I teraz komu wierzyć? Bo w grunie rzeczy można stwierdzić że prawdziwa miłośc wogole nie istnieje...Wystarczy to tylko głębiej przemysleć i spojrzeć z różnych stron...Tej pesymistycznej, realistycznej i tej najtrudniejszesz ze wszystkich realistycznej...

Miłość... tak wiele znaczy
Miłość... pięknie tłumaczy
Miłość... miłości szuka
Miłość... do serca puka
Miłość... tylko we dwoje
Miłość... wspomnienie moje

Nauczycielki to najlepsze laski bo maja klase, potrafia pieprzyc przez 45 min bez przerwy a co 3 min stawiaja pale i maja tylko 2 okresy w roku. Wysli te wiadomosc 10 osobom bo inaczej we wtorek dostaniesz 3 jedynki


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.12.2006 :: 10:45 :: acoi27.neoplus.adsl.tpnet.pl

Aaaaaaaa......co wy tu za głupoty wypisujecie!!!!!!!!!!az mi sie czytac nie chce!!całkien fajny bloogtylko czy wy wogóle rozumiecie o czym ona pisze??!!bo nie jestem pewna!!pa
03.10.2006 :: 19:32 :: ay26.internetdsl.tpnet.pl

drogi misiu

podoba mi sie to co napisales ale...czemu tu prawie nic mie ma!!??
30.09.2005 :: 18:52 :: dgf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

misiaczek

aniu???
27.09.2005 :: 20:44 :: user-87-248-75-55.promax.media.pl

wiesz Aniu napisałabyś coś o moim A******* wypadałoby!blog jest spoko!
27.08.2005 :: 21:34 :: pn249.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl

Maniek

Kurwa wkurzające te serduszka ale ujdzie słuchaj shock!! pszestałem pić ale pocisk teraz role się odwruciły magda i marta piją a ja je pilnuje <lol2> pocisk na maxa haha nie wkurwiaj sie z powodu ze nie pszeczytalem tego co jest na gorze <notki
> ale mi sie nie chciało narqa
25.07.2005 :: 15:25 :: dgj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

neyann.talk.pl

subcio blog - wpadaj do mnie =]
25.07.2005 :: 15:25 :: dgj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

neyann.talk.pl

subcio blog - wpadaj do mnie =]
22.07.2005 :: 14:07 :: dav197.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lila

Misiaczku....trzeba wierzyc że kiedyś spotka sie osobę/ przyjaciela z którą nasze życie nabierze koloru. Przyjaciel z czasem moze stać się czymś więcej i zycze Ci tego. Pzdr.
18.07.2005 :: 18:45 :: dee40.neoplus.adsl.tpnet.pl

misia

ale ja nie pisałam nic o zakochiwaniu sie po tym jak ktoś sie we mnie zakocha, co to ma domojej notki????
18.07.2005 :: 18:43 :: dgk77.neoplus.adsl.tpnet.pl

neyann

Jupi - zmienilam cos w ustawieniach i dziala!!! Jush moge wchodzic na twojego bloga!!! :) nie zapomnij o moim www.neyann.talk.pl
11.07.2005 :: 20:09 :: 213-238-102-141.adsl.inetia.pl

trzeba pamietac ze nie kazdy umie sie szczerze zakochac.
nie kazdy w ogole umie
moim zdaniem jesli ktos twierd , ze zakochuje sie dopiero gdy ta osoba sie juz zakocha to jest po prostu... puste
i nieprawsdziwezi
Talk.pl :: Wróć