misiaczek - komentarze


"Każdym oddechem woła o Ciebie, i tylko ty nie widzisz jak..."
Gdy jest sie przy tej drugiej osobie czuje sie szczęśćie, radość...Niby nic, zwyczajne uczucie...Czasami nas denedrwuje, sprawia przykrość, smutek może nawet ból...Ale jak jej nie ma, czujemy pustkę...Wtedy zapominamy o wszystkim i chcemy ją mieć przy sobie cały czas, wszystko wybaczamy...Czy to własnie jest miłość? Czy ktoś potrfi zdefiniowac to trudne słowo? Bo ja chyba nie potrafie...Najpierw musiałabym to poczuć....Może już poczułam, tylko jescze o tym nie wiem...Nie mam pojęcia, ale wiem jedno brakuje mi tego ...




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.12.2006 :: 10:51 :: acoi27.neoplus.adsl.tpnet.pl

(*-*)

czy wy musicie tu jakies własne beznadziejne i prywatne sprawy załatwiac!!!!jak macie cos do powiedzenia to sie do.....!na gg umówcie dzieciaki!tutaj jak byscie nie wiedzieli sie komentuje to co napisano!!ps.ale blog masz fajniutkidla ciebie uznanie
07.07.2005 :: 22:51 :: 233.18.akron.wroc.pl

Dokładnie...Jak kogoś kocham to gdy jestem przy nim to jakby mnie rozsadza energia, a kiedy nie ma tej osóbki przy mnie chwileńkę to już tęsknię i czuję ją jakby obok siebie, chociaż jej tam nie ma... Trudno jest zdefiniowac miłość bo jest zbyt piękna, po co to oblekac w słowa :)Podobają mi się twoje notki bo są takie refleksyjne, naprawdę. Mi z kolei brakuje tego, ze mam jednego kolege, właściwie przyjaciela (wiesz kogo -tego pawełka), za którym tesknię gdy go nie ma, i mam ochotę z nim pogadać gdy mam jakiś problem czy cosik a jednocześnie wiem doskonale ze on mnie nie uważa za
07.07.2005 :: 22:50 :: 233.18.akron.wroc.pl

Dokładnie...Jak kogoś kocham to gdy jestem przy nim to jakby mnie rozsadza energia, a kiedy nie ma tej osóbki przy mnie chwileńkę to już tęsknię i czuję ją jakby obok siebie, chociaż jej tam nie ma... Trudno jest zdefiniowac miłość bo jest zbyt piękna, po co to oblekac w słowa Podobają mi się twoje notki bo są takie refleksyjne, naprawdę. Mi z kolei brakuje tego, ze mam jednego kolege, właściwie przyjaciela (wiesz kogo -tego pawełka), za którym tesknię gdy go nie ma, i mam ochotę z nim pogadać gdy mam jakiś problem czy cosik a jednocześnie wiem doskonale ze on mnie nie uważa za
25.06.2005 :: 19:48 :: 82.146.225.52

kasiula

Zobacz czy dostalas sie do II etapiku !!! :) paputki =*** jakbys mogla to skomentuj notecke ;) papappapapaputki =********* www.k-a-s-u-l-a.mylog.pl
21.06.2005 :: 22:04 :: c16-201.icpnet.pl

Zdefiniować miłości nie potrafię =='' Ale według mnie, to jest bardzo silne uczucie, na którym opiera się nasze życie, które potrafi przezwyciężyć wszystko...
Potrafimy kochać i kochamy nadal nawet po bólu, smutku i łez jakie zadała nam druga osoba...
Buziaaaaak =*
19.06.2005 :: 20:17 :: vn1133.pool.pro-lan.net

Agata

maialm taki sam temat noki ;pp

zlodziej ;dd

tesknie za waaaaaaaaaamiiiiiiii
i chce do was ;(
ratunku ;(
19.06.2005 :: 20:16 :: vn1133.pool.pro-lan.net

maialm taki sam temat noki ;pp

zlodziej ;dd

tesknie za waaaaaaaaaamiiiiiiii
i chce do was ;(
ratunku ;(
19.06.2005 :: 20:07 :: 82.146.225.52

kasiula

I etapik na naj bloczka u Kasiuli
Zapraszam na mojego bloga !
Przeczytaj nowa moja notecke to sie wszystkiego dowiesz
Paputki !
www.k-a-s-u-l-a.mylog.pl :)
18.06.2005 :: 20:25 :: c116-140.icpnet.pl

Agnieszka

A gdzie są dla mnie pozdrowienia?? A pozatym suuper notka:)
18.06.2005 :: 20:24 :: c116-140.icpnet.pl

A gdzie są dla mnie pozdrowienia?? A po zatym suuper notka!:)
15.06.2005 :: 22:27 :: ddi142.neoplus.adsl.tpnet.pl

no tylko kiedy???? a jak średnia :>
15.06.2005 :: 18:24 :: c4-44.icpnet.pl

Monia

:) Hej ;) Ja się dziś dowiedziałam, że idę jutro na 11:30, bo nie ma religii i chemii :D U nas też looz, bo zadań nie ma (tylko z matmy), lekcje są zazwyczaj wolne. Średnie i zachowanie wystawione i ogólnie jest w porzo :) Nio musimy się spotkać i pogadać =D Pozdro :*
13.06.2005 :: 21:05 :: c20-224.icpnet.pl

paulusia

Miś, uważam, że miłości tak na prawde nie da się zdefiniować ... Wszyscy wiemy, że jest to uczucie, uczucie dwojga ludzi, lub paczki przyjaciół. Różne są odmiany miłości. Miłość może być do drugiej osoby, do przyjaciół, do rodziny, do zwierząt. Ale wiem, że chodzi Ci o tą do drugiej połowki, a to jest najbardzie wymażona miłość ...
13.06.2005 :: 16:38 :: deb190.neoplus.adsl.tpnet.pl

juhcik

jak zwykle masz racje :] milosci nie mozna zdefiniowac, w kazdym razie nie tej prawdziwej... a powiem tyle: tak samo jest z miloscia do przyjaciela... gdy nie ma przyjaciela chce sie go miec ciagle przy sobie i chce sie z nim przebywac, ale z miloscia jest to samo... wiem cos o tym
12.06.2005 :: 17:04 :: dbh168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Madzia

Tak Misiu zgadzam się z Tobą w zupełności.Ja też czasem tak czuje.Ale zauważ,że każdy człowiek popełnia błedy.Nikt nie jest indealny...
Talk.pl :: Wróć